Se společností Blue team s.r.o. jsme se seznámila na jedné ze svých staveb a velmi mě zaujali svým profesionálním přístupem, proto jsem se na ně bez váhání obrátila i při řešení chlazení ložnice v mém půdním bytě.

Ložnice je úplně pod střechou a francouzské okno směrem na terasu je orientováno na západ, tedy ideální podmínky pro naprosté přehřátí místnosti v letním období. Jako astmatik jsem se při stavbě bytu klimatizaci bránila, nebyla tam na ní tudíž žádná příprava. Nakonec se ukázalo, že řešení není vůbec tak složité. Vnitřní jednotka je umístěna na zdi, za níž je světlík, takže se provrtala díra skrz zeď kvůli propojení s venkovní jednotkou,  která je umístěna na střeše tak, že z terasy vlastně vůbec není vidět. Jako architektka jsem měla hodně vysoké nároky na vzhled vnitřní jednotky a téměř neviditelnou venkovní jednotku, proto jsem zvolila ART cool. Většinu lidí vůbec nenapadne, že se jedná o klimatizační jednotku.
Výkon jednotky byl dimenzován tak, že pokud nechám otevřené dveře, tak jednotka částečně ochladí i sousední pracovnu. Ložnici vychladím během chvilky, takže pak např. v noci nemusí být vůbec puštěná.
Společnost Blue team s.r.o. ráda doporučuji všem mým klientům.