Klimatizace

Klimatizace zaručí tepelnou pohodu po celý rok. V létě příjemně chladí, v zimě umí topit. Ale umí toho daleko víc! Montujeme klimatizace do bytů, rodinných domů, kanceláří, obchodů, restaurací, dílen, hotelů, nemocnic i do administrativních budov. Řešení máme pro každého.

Základní funkcí klimatizace je chlazení. Ale dnešní klimatizační jednotky umí daleko víc. Běžně je můžeme využít jako topení, jelikož se jedná o tepelné čerpadlo vzduch / vzduch. A tím nekončíme. Klimatizace mají mnoho doplňkových funkcí. Různé druhy filtrace, odvlhčování a některé dokonce umí vzduch i zvlhčovat.  Zaujalo vás, co všechno klimatizace umí?

Navrhneme klimatizaci i vám

bytova klimatizace

Přijedeme, vyslechneme vaše požadavky a potřeby a navrhneme ideální řešení klimatizace pro váš byt, dům, nebo kancelář. Zaměříme a na základě získaných informací vám zpracujeme cenovou kalkulaci na dodávku a montáž klimatizace. Tato služba je zdarma v rámci Prahy a středočeského kraje.

Mám zájem o nabídku klimatizace

Montujeme klimatizace do všech prostorů

Jak probíhá montáž klimatizace

Pokud si nás zvolíte pro dodávku a montáž klimatizace, tak v pevně stanovený termín přijedeme k vám. V první řadě provedeme ochranu vašeho vybavení. Používáme zakrývací plachty, kartony na podlahu a další ochranné pomůcky, abychom předešli případnému poškození. Montáž klimatizace se skládá kromě chlaďařské práce i ze stavebních, instalatérských a elektro prací. Nainstalují se jednotlivé klimatizační jednotky, namontuje se propojovací Cu potrubí a kabeláž, vyřešíme odvod kondenzátu a přívod elektřiny. Klimatizaci kompletně odzkoušíme a vás zaškolíme. Ukážeme základní údržbu a zajistíme pravidelný servis. Po ukončení montáže provedeme standardní úklid. Samozřejmostí je likvidace všech obalových materiálů.

Máte dotazy?

Napište nám pomocí tohoto krátkého formuláře.

Vaše jméno * 
Váš e-mail * 
Váš dotaz 
    

*takto označené položky jsou povinné. Na váš dotaz vám odpovíme v nejkratším možném termínu.