Klimatizace do bytu

Zlepšete své bydlení! Zajistěte si tepelnou pohodu po celý rok. V parném létě příjemně chladí, v zimě vás dokáže zahřát. To a mnohem víc umí klimatizace.

Zlepšujete své bydlení? Nezapomeňte na klimatizaci! V mnoha zemích je klimatizace standardním vybavením každé domácnosti. Každým rokem přibývá horkých letních dnů. Co s tím? Pořiďte si klimatizaci. Klimatizace je víceúčelový pomocník. Kromě své primární funkce - chlazení, umí i topit, odvlhčovat, nebo čistit vzduch. Instalujeme bytové klimatizace Sinclair, Samsung, LG a Daikin.

Klimatizace do bytu přesněji do ložnice s vanou

Díky klimatizaci můžete i ušetřit

Vzhledem k tomu, že klimatizace je vlastně tepelné čerpadlo vzduch / vzduch, můžeme u dodavatele elektrické energie požádat o sníženou sazbu pro tepelná čerpadla. A to za předpokladu, že klimatizace pokryje 70% tepelné ztráty bytu. Tím výrazně ušetříte za elektřinu pro celý byt!

Tak na co ještě čekáte

Bydlete lépe, pořiďte si klimatizaci. Zdarma vám navrhneme ideální řešení klimatizace pro váš byt. Přijedeme k vám, vyslechneme si vaše představy a vše si zaměříme. Na základě získaných informací vám uděláme cenovou nabídku.

Chci klimatizaci do bytu

Ukázky bytové klimatizace

Jakou klimatizaci do bytu

  • split klimatizace je určená do jedné místnosti a dělá se v provedení - nástěnná, kazetová, kanálová, parapetní a podstropní
  • multisplit klimatizace je určena pro více místností a dělá se v provedení - nástěnná, kazetová, kanálová, parapetní a podstropní
  • chlazení vodu - fan coily, chlazené stropy
  • "neviditelná klimatizace" - atypické řešení klimatizace bytu na míru

Pokud se chcete dozvědět více o možnostech jak řešit klimatizace v bytě či domě, přečtěte si článek "klimatizace do bytu - možná řešení".

Máte dotazy?

Napište nám pomocí tohoto krátkého formuláře.

*takto označené položky jsou povinné. Na váš dotaz vám odpovíme v nejkratším možném termínu.