Klimatizace do kanceláře

Zlepšete pracovní prostředí sobě i svým zaměstnancům. Klimatizace zajistí příjemné pracovní prostředí a vašim zaměstnancům neklesne pracovní morálka.

klimatizace kancelariSe vzrůstající teplotou klesá pracovní nasazení a morálka vašich zaměstnanců? Zkuste klimatizaci do kanceláře, obchodu, dílny či provozovny. Klimatizace zaručí tepelnou pohodu a vy se budete moci plně soustředit na práci. Vaši zaměstnanci už nebudou unavení a budou pracovat pilně jako včeličky. Tím pádem se Vaše investice do klimatizace brzy vrátí.


Díky klimatizaci zlepšíte pracovní prostředí

Klimatizace toho umí daleko víc než jen schladit vás a vaše kolegy v parných dnech. Pomůže s kvalitou vzduchu díky kvalitním filtrům, sníží nepříjemnou a nežádoucí vlhkost. No a umí i přitopit v době kdy je mimo provoz hlavní zdroj tepla.

Tak na co ještě čekáte

Zajistěte kvalitní pracovní prostředí, pořiďte si klimatizaci. Zdarma vám navrhneme ideální řešení klimatizace pro vaši kancelář, dílnu, obchod, provozovnu či jiný prostor kde pracujete. Přijedeme k vám, vyslechneme si vaše představy a vše si zaměříme. Na základě získaných informací vám uděláme cenovou nabídku.

Chci klimatizaci do kanceláře

Jakou klimatizaci do kanceláře?

  • split klimatizace je určená do jedné místnosti a dělá se v provedení - nástěnná, kazetová, kanálová, parapetní a podstropní
  • multisplit klimatizace je určena pro více místností a dělá se v provedení - nástěnná, kazetová, kanálová, parapetní a podstropní. Jednotlivé typy se dají kombinovat. Takže do zasedačky můžete dát kazetu a do kanceláří nástěnné klimatizace.
  • chlazení vodu - fan coily, chlazené stropy
  • "neviditelná klimatizace" - atypické řešení klimatizace kanceláře na míru. Vhodné zejména do designových prostor a reprezentativních prostor

Pokud se chcete dozvědět více o možnostech jak řešit klimatizaci v kanceláři, přečtěte si článek "klimatizace do kanceláře - možná řešení".

Máte dotazy?

Napište nám pomocí tohoto krátkého formuláře.

Vaše jméno * 
Váš e-mail * 
Váš dotaz 
    

*takto označené položky jsou povinné. Na váš dotaz vám odpovíme v nejkratším možném termínu.