Klimatizace do rodinného domu

Zajistěte sobě a své rodině lepší klima po celý rok. Skoncujte s nepříjemným vedrem. Pořiďte si klimatizaci i do svého domu.

Stavíte, nebo rekonstruujete rodinný dům? Chcete zvýšit komfort svého bydlení? Zkuste klimatizaci! V letních měsících udrží příjemné klima po celý den. Bude se vám lépe odpočívat a v noci dobře spát. Navíc klimatizace sníží nepříjemnou vlhkost. Taky se postará o filtraci vzduchu ve vašem domě. A když vám bude chladno, můžete si s ní přitopit.

klimatizace rd jesenice prochazka

Klimatizace Vám může ušetřit náklady na elektřinu

Jak je to možné? Jednoduše. Vzhledem k tomu, že klimatizace je vlastně tepelné čerpadlo vzduch / vzduch, můžeme u dodavatele elektrické energie požádat o sníženou sazbu pro tepelná čerpadla. A to za předpokladu, že klimatizace pokryje 70 % tepelné ztráty vašeho domu. Tím výrazně ušetříte za elektřinu pro celý dům!

Chcete klimatizaci pro váš dům?

Není nic jednoduššího než nás kontaktovat. Přijedeme k vám domů, vyslechneme si vaše požadavky a představy o klimatizaci. Navrhneme vám ideální řešení a uděláme cenovou kalkulaci na dodávku a montáž klimatizace na klíč. A to vše zcela zdarma. Tato nabídka platí pro Prahu a Středočeský kraj.

Mám zájem o klimatizaci do mého domu

Jakou klimatizaci do rodinného domu?

V případě rodinných domů se nejčastěji využívá multisplit klimatizace, která se skládá z jedné venkovní jednotky a požadovaného počtu vnitřních jednotek. Ale řešení je samozřejmě více:

  • split klimatizace je určena pouze pro jednu místnost a vyrábí se v provedení - nástěnná, kazetová, kanálová, parapetní a podstropní
  • multisplit klimatizace je určena pro více místností a dělá se v provedení - nástěnná, kazetová, kanálová, parapetní a podstropní
  • chlazení vodou - fan coily, chlazené stropy
  • "neviditelná klimatizace" - atypické řešení klimatizace bytu na míru

Máte dotazy?

Napište nám pomocí tohoto krátkého formuláře.

Vaše jméno * 
Váš e-mail * 
Váš dotaz 
    

*takto označené položky jsou povinné. Na váš dotaz vám odpovíme v nejkratším možném termínu.