Klimatizace serveru

Ochraňte svá data, zajistěte správnou pracovní teplotu svému serveru. Klimatizace zajistí bezproblémový provoz vašich IT technologií.

klimatizace do serveruNezapomeňte na klimatizaci do serverovny. Vaše data jsou nejcennější, co máte. Investice do kvalitní klimatizace se vyplatí. Nabízíme vám řešení i vaší serverovny, IT sálu či technické místnosti. Veškeré vybavení těchto prostor potřebuje pro svůj bezproblémový provoz určitý rozsah teplot, ve kterých je schopen pracovat. Kvalitní klimatizací zajistíte požadovanou teplotu pro váš hardware. Navíc prodloužíte životnost a předejdete riziku poničení hardwaru a ztrátě cenných dat.


Jakou klimatizaci zvolit pro server?

Vzhledem k tomu, že klimatizace poběží po celý rok 24 hodin denně, je zapotřebí zvolit vhodnou klimatizaci. Mezi špičku v tomto oboru patří klimatizace Toshiba, které pro serverovny, IT sály a technické prostory našim klientům doporučujeme. Na co si tedy dát pozor u klimatizací do serveroven? 

  1. Klimatizace do serveru musí umět chladit i při záporných teplotách. Ideálně do -15°C.
  2. Klimatizace do serveru musí být optimalizované pro nepřetržitý provoz - někteří výrobci mají řady přímo určené pro chlazení technologií - Toshiba, Samsung, Daikin.
  3. Klimatizace do serveru by měla umět dálkové monitorování - hlášení poruch, teploty atd.

Potřebuji klimatizovat server

Přesná klimatizace

Přesná klimatizace již nespadá do split klimatizace, ale pokud se bavíme o chlazení serveroven, IT sálů a technologickém chlazení, nemůžeme přesnou klimatizaci opomenout. Přesná klimatizace je zařízení, které je schopné držet nejen přesnou teplotu, ale i vlhkost. Klimatizace je vybavena mimo jiné elektrickým topením a zvlhčovačem, které zaručí požadované parametry. Vyrábí se v rozměrech IT racků a má možnost foukat do zdvojené podlahy či do prostoru dle přání zákazníka.

Naše firma Blue team je výhradním dovozcem přesné klimatizace Blue Box. Více informací o přesné klimatizaci naleznete na webových stránkách www.blueboxcr.cz

Pokud se chcete dozvědět více o možnostech, jak řešit klimatizace v serverovně či IT sálu, přečtěte si článek "klimatizace do serveru - možná řešení".

Máte dotazy ke klimatizaci do serveru?

Napište nám, rádi vám odpovíme či zpracujeme nabídku.

Vaše jméno * 
Váš e-mail * 
Váš dotaz 
    

*takto označené položky jsou povinné. Na váš dotaz vám odpovíme v nejkratším možném termínu.