Vybrané reference

Realizovali jsme spoustu různých klimatizací do bytů, rodinných i bytových domů, do kanceláří a administrativních budov. Speciální oblastí jsou klimatizace do serveroven a jiných IT a technologických prostor. Zde najdete ty nejzajímavější realizace.

Klimatizace Toshiba do serveru

Popis realizace: 
Montáž dvou kusů klimatizace Toshiba  do serverovny ve výrobním závodě Linet. Do serverovny je zapotřebí spolehlivé zařízení, kterým klimatizace Toshiba jistě jsou. Celkový tepelný výkon serverovny je 10kW. Osazené jednotky mají chladící výkon 2 x 10kW, takže máme k dispozici téměř 100% zálohu. Jednotky se sami střídají a jsou připraveny na externí ovládání.

Číst dál...

Klimatizace Daikin do rodinné Vily v Praze

Popis realizace: 
Dodávka a montáž klimatizace Daikin do prvorepublikové vily va Praze. Navrhli jsme multisplit systém Daikin, který se skládá z jedné venkovní jednotky a 4ks vnitřních nástěných jednotek. Tiché a desigenové nástěnné jednotky Emura splnili všechny požadavky investora. 

Číst dál...

Klimatizace samsung  RD Chabry

Popis realizace: 
Dodávka a montáž klimatizace Samsung do obývacího pokoje v rodinném domě v Chabrech. Hlavní požadavek byl dostatečný chladící výkon a co nejjednoduší montáž v obývacím pokoji. Byl zvolena nástěnná klimatizace Samsung, která je tichá a má velmi kvalitní filtraci což byl také jeden z požadavků paní majitelky.

Číst dál...

klimatizace rodinného domu

Popis realizace: 
Dodávka a montáž klimatizace Samsung do pokojů v podkroví rodinného domu na Jílovišti. Mezi hlavní požadavky majitele patřila kromě účinnosti hlavně nízká hlučnost. Byl zvolen systém multi split skládající se z jedné venkovní jednotky a dvou vnitřních nástěnných jednotek.

Číst dál...

klimatizace zbrojni prukazy

Popis realizace: 
Dodávka a montáž klimatizace Sinclair do prostorů vydávání zbrojních průkazů na Praze 4. Požadavkem investora bylo klimatizovat prostory, kde se kontrolují a vrací zbraně a vydávají zbrojní průkazy.

Číst dál...

Klimatizace do rodinného domu v Jesenicei u Prahy

Popis realizace: 
Dodávka a montáž klimatizace Samsung do podkroví v rodinném domě v Jesenici u Prahy. Požadavkem investora bylo chlazení tří místností v podkroví, kde v letních měsících byla velmi vysoká teplota.

Číst dál...