klimatizace do ložnice na praze 3

Popis realizace: 
Dodávka a montáž klimatizace Samsung do ložnice v podkrovním bytě na Praze 3. Požadavek investora byl jasný, spolehlivá a kvalitní klimatizace do ložnice, kde v letních měsících přesahuje teplota 30°C.

Byla zvolena nástěnná jednotka o chladícím výkonu 3,5kW, která byla umístěna nad dveře ložnice. Venkovní jednotka byla umístěna na terasu. Veškeré rozvody uvnitř bytu byly vedeny buď v sádrokartonových podhledech a příčkách, nebo zůstaly přiznány v prostoru budoucí knihovny, která je zakryje. Vzhledem k tomu, že v bytě současně probíhalo odhlučnění firmou Noitami akustika, tak veškeré opravy sádrokartonu provedla tato odborná firma. Odvod kondenzátu byl řešen bezplovákovým čerpadlem miniblue. Celá realizace byla provedena během jednoho dne.

Termín realizace: březen 2015
Doba realizace: celá instalace klimatizace proběhla během jednoho dne
Rozsah realizace: kompletní montáž klimatizace na klíč včetně zakrytí nábytku a podlahy, úklidu a likvidace obalového materiálu
Typ zařízení: Klimatizace Samsung RAC AR 5000/1 o chladícím výkonu 3,5kW

Názor klienta:

Děkuju Vaší firmě Blue team, s.r.o. za provedenou montáž klimatizace Samsung a za dodržení termínu i ceny. S pracemi montážního týmu ve ztížených podmínkách mého bytu jsem byl velmi spokojen.
Prof. MUDr. Viktor Kožich

Fotky z montáže klimatizace