Klimatizace samsung  RD Chabry

Popis realizace: 
Dodávka a montáž klimatizace Samsung do obývacího pokoje v rodinném domě v Chabrech. Hlavní požadavek byl dostatečný chladící výkon a co nejjednoduší montáž v obývacím pokoji. Byl zvolena nástěnná klimatizace Samsung, která je tichá a má velmi kvalitní filtraci což byl také jeden z požadavků paní majitelky.

Vnitřní jednotky Samsung o chladicím výkonu 4 kW byla umístěna na dřevěné obložení nad výklenek s obrazem. Abychom snížili co nejvíce prašnost v celém domě, byl průraz proveden z venku. Po namontování a dopojení vnitřní jednotky již byly veškeré práce prováděny mimo dům. Odvod kondenzátu byl řešen samospáden a sveden k venkovní jednotce. Venkovní jednotka byla umístěna na fasádu, aby byl zajištěn průchod po chodníčku domu. K napájení klimatizace bylo použito venkovní zásuvky. Montáž klimatizace byla provedena během jednoho dne k velké spokojenosti majitelů.

Termín realizace: únor 2016
Doba realizace: 1 den
Rozsah realizace: kompletní montáž klimatizace na klíč včetně zakrytí nábytku a podlahy, úklidu a likvidace obalového materiálu
Typ klimatizace: Samsung RAC AR-5000/1

Názor klienta:

Perfektní jednání a kvalitní práce. Zájemcům o klimatizaci do bytu či rodinného domu mohu firmu Blue team s.r.o. jen doporučit.
Jaroslav Skala

Fotky z montáže klimatizace