Klimatizace Daikin do rodinné Vily v Praze

Popis realizace: 
Dodávka a montáž klimatizace Daikin do prvorepublikové vily va Praze. Navrhli jsme multisplit systém Daikin, který se skládá z jedné venkovní jednotky a 4ks vnitřních nástěných jednotek. Tiché a desigenové nástěnné jednotky Emura splnili všechny požadavky investora. 

Vnitřní jednotky Emura s chladicím výkonu 2,5 a 3,5kW byly umístěny nad dveře jednotlivých pokojů. Veškerá instalace, ale proběhla již v chodbě a nebyl tak téměř omezen provoz v pokojích. Všechny rozvody byli vedeny nejkratší cestou do půdních prostor a odtud na střechu. Odvod kondenzátu je řešen pomocí kondenzátních čerpadel miniblue. Ta jsou umístěna také na půdě, takže jsou dobře dostupná kvůli servisu a navíc neruší uživatele. 

Samotnou kapitolou byla montáž venkovní jednotky, která byla trochu složitější, ale byla použita vhodná mechanizace. Díky plošině proběhla montáž rychle a bezpečně. Vše je dobře vidět z přiložených fotek. Montáž vnitřních jednotek a rozvodů byla udělána za dva dny. Další den trvala montáž venkovní jednotky a spuštění do řádného provozu.

Termín realizace: únor - březen 2016
Doba realizace: 3 dny
Rozsah realizace: kompletní montáž klimatizace na klíč včetně pronájmu manipulační plošiny, úklidu a likvidace obalového materiálu
Typ klimatizace: Venkovní jednotka Daikin 5MXS90E, vnitřní jednotky Daikin Emura FTXG25L (2ks) a FTXG35L (2ks)

Fotky z montáže klimatizace

Jak to vidí montér?

Líbí se Vám tato instalace?

Pokud Vás zaujala toto montáž a chtěli byste taky namontovat klimatizaci do vašeho domu, neváhejte a napište nám, nebo zavolejte na 724 257 563. Přijedeme, zaměříme, vymyslíme vhodné řešení a uděláme vám cenovou kalkulaci. Vše zcela zdarma a nezávazně!*

*v rámci středočeského kraje, ostatné po dohodě